.

O nás

Proč nadměrné velikosti

Začínali jsme s konfekcí v době, kdy bylo všeho málo. Navštěvovali nás zákazníci větších velikostí toužící po čemkoliv, do čeho se vejdou, byť by to byl režný pytel. To byl ten spouštěč, kdy jsme začali vyhledávat nabídku kvalitního nadměrného oblečení. Výrobců, kteří dělají poctivou krejčovinu v naší České zemi bylo jako šafránu. Po mnoha pokusech a omylech jsme úspěšně zredukovali možnosti spolupráce a v současné nabídce Vám s čistým svědomím předkládáme to nejlepší provedení střihu a materiálu.

 

A proč nadměrnou obuv?
 
Mnozí naši zákazníci měli potíže s nákupem široké pohodlné obuvi. Když tělo roste, tak s ním roste i objem nohy. Podařilo se nám získat spolupráci s letitými obuvními výrobci, kteří mají zkušenosti právě s těmito potížemi a vyrábí pohodlnou a spolehlivou obuv. Jako třešinku na svátečním poháru Vám a Vašim blízkým nabízíme úžasnou měkkou diabetickou obuv. Je vyrobena z pružné látky s elastanem a skutečně nikde netlačí.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu na našem e-shopu i v prodejně, kde si můžete zboží vyzkoušet, objednat, nechat upravit a doporučit nás Vašim přátelům.